Tenisové kempy pro závodní hráč LÉTO 2013
Tenisové kempy pro závodní hráče - LÉTO 2013

Úvod: Po 3 tenisových kempech v Turecku (jaro a podzim 2012, jaro 2013), přičemž podzim 2013 v termínu 9.10.-19.10. 2013 (na 10 nocí, 10 dnů pobytu!) je již také připraven, přicházíme s nabídkou krátkodobých intenzivních 4 denních kempů včetně kondiční přípravy. Začátek je vždy v pondělí ráno, ukončení ve čtvrtek k večeru s tím, aby si hráči v pátek odpočinuli a připravili se na víkendové turnaje.

V roce 2012 již jeden takový kemp proběhl a byl hodnocen účastníky pozitivně. Co je však důležité a nezanedbatelné a ukazuje se to na kempech v Turecku zcela prokazatelně je to, že děti - tenisté mají obrovskou potřebu mimo trénink, který absolvují po celý rok v podstatě individuálně, si také spolu zahrát různé hry i nesportovní, bavit se, dovádět, protože jim to v tomto individuálním sportu chybí. A stávají se potom obrovskými kamarády a na turnajích mají potom vždy nějakou spřízněnou duši. Loučení po kempech v Turecku se u mnohých neobejde bez slz.
Místo: Areál Synot TIP Hall Rožnov pod Radhoštěm- venkovní kurty, vnitřní kurty, squash, badminton, fotbalové hřiště, koupaliště.

TERMÍNY:
A) 1.7.-.4.7.
B) 8.7.-11.7.
C) 15.7.- 18.7.
D) 22.7.-25.7.
E) 29.7.-1.8.

Cena bez ubytování: 3000,- Kč
Příplatek za ubytování 3x v hotelu Stadion - hned vedle haly, 3x večeře a snídaně, pedagogický dozor 2000,-Kč.
Možnost ubytování po dobu kempu celých rodin, případně doprovodu hráčů (přijeďte do krásného Rožnova si odpočinout) i v jiných zařízeních poblíž haly:
Penzion Kuželna 260,- Kč za noc - zajišťujeme, Hotel Horal, Hotel Eroplán - vlastní zajištění

Další informace:
Minimální počet hráčů v kempu 8, maximální 12. K dispozici trenéři: Komínek Martin, Kozlovský Jan, Mgr. Šíra Miroslav - kondiční trenér. Vizitky jsou na www.tkradegast.cz
Tenisový trénink 3 hodiny, sparing minimálně 1 hodina, kondiční trénink 1 hodina, další sportovní hry 1-2 hodiny. V případě nepříznivého počasí trénink v hale garantován.
Cena obsahuje: tenisový a kondiční trénink, míče, použití venkovních kurtů, použití sportovních potřeb na squash, badminton, použití badmintonových a squshových kurtů, obědy 4x.
Cena neobsahuje: ubytování, mimo tréninky pedagogický dohled odpolední, noční, ranní, vstupy na bazény, event. do různých atrakcí (Gibon Park atd.), snídaně, večeře, příplatek za použití vnitřních kurtů 80 Kč/kurt/hodinu děleno počtem hráčů.
Věkové rozmezí: 8-14 let (2004-1999). Podle přihlášených budou jednotlivé termíny věnovány jen určitým výkonnostním skupinám, proto do přihlášky uveďte pokud možno více variant termínů, je možné se přihlásit i na více termínů.

ORGANIZÁTOR:

Ing. Josef Kramoliš, tel. 603 281 142, přihlášky e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Uveďte jméno, příjmení a datum narození.