Závěrečný turnaj JOKRA BABY TENIS TOUR 22.9. v Rožnově

Závěrečný turnaj JOKRA BABY TENIS TOUR 22.9. v Rožnově

Chladno, déšť – tak přivítal Rožnov 22.9. hráče a hráčky závěrečného turnaje. I když kurty pomalu osychaly, účastníci si odhlasovali, že budou hrát v hale. Později se trochu oteplilo a tak od 11 hodin se již dohrávalo venku, nicméně skupina útěchy dohrála v hale. A tím se vše urychlilo a v 15 hodin již byli všichni na cestě domů. Velká výhoda přilehlé haly.

Komu se dařilo nejvíce? V dívkách prokázala rostoucí výkonnost podloženou vysokým objemem tréninků Dominika Piteráková finalovým vítězstvím nad Nelou Mičolovou 4:2. Tím ji i předstihla v celkovém hodnocení TOUR. Třetí na turnaji i celkově skončila po výborném výkonu Laura Bečičková.

V chlapcích prokázal skvělou výkonnost a neporazitelnost Tomáš Kašpárek finalovým vítězstvím nad stále se zlepšujícím Matějem Horákem. Překvapil Ondřej Sýkora účastí v závěrečných kolech a v utkání o 3. místo porazil Jakuba Nevrlého 4:2. Pořadí celkové TOUR:

Kašpárek, Polášek Petr, Pelc Alexander.

První tři v každé kategorii obdrželi poukazy na jarní soustředění v Chorvatsku v hodnotě 3000-2000-1000 Kč.

Jako každoročně připravuje TK Radegast přípravné turnaje pro začínající mladší žáky v listopadu aby se adaptovali na jiný styl turnajů.

Josef Kramoliš

foto