Tenisové kempy
Turecko - podzimní kemp
turecko-page-0
cenik_t-page-0
 
Tenisový kemp v Chorvatsku 17.-21.4.

Tenisový kemp v Chorvatsku 17.4.-21.4.2018

p1080665

37 dětí a rodičů se vydalo 17.4. v dopoledních či odpoledních hodinách (někteří ještě skládali přijímací zkoušky na střední školy) tentokráte do chorvatského Rabacu. Oproti minulému roku bylo několik rozdílů-jeli jsme do neznámého prostředí, ale zatímco vloni jsme se v Rakousku prodírali hodně zasněženou dálnicí, letos bylo počasí super již po cestě. A počasí nám vydrželo neuvěřitelně po celou dobu pobytu. Takže první předpoklad spokojenosti zajištěn byl, kurty byly také skvěle připraveny v kempu Oliva. Ubytování v mobilhomech přímo u kurtů a strava (polopenze švédské stoly) opravdu skvělá ve 4* hotelu Narcis. Oběd v super restauraci přímo u moře, na závěr prémie zmrzlina zdarma. Trenéři Martin Komínek, Dan Vala a Matěj Kracík odvedli skvělou práci, zahráli si a zatrénovali i rodiče dostatečně. Snad 80% účastníků se koupalo v bazénu či moři, to byla taková třešnička na dortu. Kemp položený v úžasném prostředí mezi horami na rovině, nechyběly ani kondičky.

Na podzim do Turecka a příští jaro je již zarezervováno opět ve stejném termínu (velikonoce) v kempu Oliva na všech 6 kurtech. Dříve to nešlo, před námi je tam tradičně již Sparta Praha.

Josef Kramoliš

Předseda TK Radegast

 
Tenisový kemp Chorvatsko

Milí přátelé,

zcela výjimečně se podařily zajistit kurty na Istrii. Vypadli nějací Němci. Takže jedeme, pokud chcete jet také Vy, hlaste se co nejdříve. Počasí jako vždy zaručené.

 

Těší se Josef Kramoliš

chorvatsko_2018-page-0

 

 
Turecko 5.10.-15.10.2017

IX. Tenisový kemp v Turecku (5.10.-15.10.2017)

je již minulostí, nicméně krátké ohlédnutí a zhodnocení si určitě zaslouží. Celá výprava odlétala  po obědě z vídeňského letiště přímým letem do Antalye tentokráte s leteckou společností SUN EXPRES. Ty doby, kdy jsme v letadle něco i pojedli, tak ty jsou již v nenávratnu a tak nezbylo než si dát malý drink, nejlépe samozřejmě už před letem. To doprovod. Turecký partner Ismail i majitel hotelu Lonicera Resort (v tom jsme byli poprvé, dříve ve Word) nám vytvořili takové cenové podmínky, že jsme tentokráte mohli být v Turecku 10 nocí, celých a plných 9 dnů. Přiletěli jsme po dvou letech a zírali, co všechno se zde postavilo a vybudovalo. Neuvěřitelné! Z těchto 9 dnů pouze dva dny bylo pod mrakem jeden den zapršelo odpoledne a tak jsme si udělali volno.Další dny jako obvykle v tuto dobu slunečně s teplotou 26-28 stupňů a s teplotou vody rovněž kolem 25. tak to v tomto období v Turecku prostě je!

turecko_ab

Celý článek...
 
Tenisový kemp TURECKO

TENISOVÝ KEMP Č. 10, OPĚT V TURECKU !

Je připraven, více informací je v letáčku, opět skvělý hotel Lonicera WORLD, pro fajnšmekry Lonicera Spa Resort. Počasí jako vždy zaručené, voda 27 °C, vzduch 30 ve stínu. 10 nocí, přímé lety z Vídně a zpět, ceny letenek momentálně velmi příznivé, postupně budou stoupat. Kurty pro všechny ZDARMA !!!

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP / 9.6.-18.6.2017

Vážení přátelé,

vrátili jsme se z kempu pro registrované hráče z Chorvatska a všichni účastníci byli tak nadšení, že jsme se rozhodli uspořádat kemp pro neregistrované hráče, amatéry.       Nejlépe menší skupinky, dvojice atd.

S pozdravem

Josef kramoliš

předseda klubu

Celý článek...
 
TENISOVÝ KEMP - JARO 2017

IX. tenisový kemp – tentokráte v Chorvatsku

Od 19.4. proběhl v pořadí již 9. tenisový kemp TK Radegast Rožnov a cestovní kanceláře Jokratour. Tentokráte v Chorvatsku a to zejména vzhledem k plánované délce i dopravní dostupnosti a s tím spojené i nižší finanční náročnosti.

foto_kemp_a

 

 

 

tenisov_kemp

Celý článek...
 
VIII. tenisový kemp v TURECKU
VIII. tenisový kemp v Turecku - opět paráda

turecko_7.10_web

7. října mnozí již nemohli dospat, rodiče balili ještě kufry, fóliovali, na nic nezapomnět. V 8:40 sraz na letišti v Mošnově, rozdělit míče do zavazadel a hurá k odbavení. Váhovým limitem prošli všichni, nakonec letadlo bylo téměř celé naše. Nezbytná bezpečnostní prohlídka opravdu pořádná, ono když za den odlétají v říjnu 2 letadla z Mošnova, tak se aktivita vyvinout musí. Pípají i ti co, absolutně nic nemají ani v kapse ani nikde jinde, boty dolů atd. Ale po pasové kontrole začíná pro některé rodiče 1. trénink v baru na hotelový All inclusiv, dva panáčky před odletem nikoho z dospělých nezabijí. Letadlo čekalo již od večera a tak odlétáme dokonce o 15 minut dříve.

Celý článek...
 
VIII. tenisové soustředění TURECKO 7.10.-17.10.2015

VIII. TENISOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ
* Kvalitní tenisová i kondiční příprava, relax po sezóně
* Odlet z Ostravy nebo Brna, přílet do Vídně
* Tentokráte 10 nocí !
* Nižší ceny oproti loňsku !
07.10. - 17.10.2015
lonicera_-_budova

HOTEL LONICERA WORLD****
http://www.lonicera.com.tr/ ALL INCLUSIVE

Celý článek...
 
VII. tenisové kemp TURECKO - jaro 2015

VII. TENISOVÝ KEMP v TURECKU


kastalia_5

POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ!

Kvalitní tenisová předsezónní příprava
Letecky z Vídně! Jen 6 dnů ze školy!

10.04. - 19.04. 2015 (9 nocí)

HOTEL CLUB KASTALIA****

ALL INCLUSIVE

www.clubkastalia.com.tr

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3